top of page
 • מי מתאים להפוך להיות סוכן שלנו?
  כל מי שרוצה להוסיף לעצמו הכנסה נוספת בעבודה מהבית, בזמן ובשעות שמתאימות לו (אפילו שעות בודדות בחודש), יכול להפוך לסוכן שלנו חשוב לציין שאין דרישות מקדימות לידע כלשהו, גם אם לא יצא לכם להשתתף בתוכנית דומה בעבר, אנחנו פה כדי לתמוך ולתת לכם את כל הפרטים שאתם צריכים. אז אם אתם בעניין ומעוניינים להתחיל לעשות כסף הירשמו כבר עכשיו !
 • האם אצטרך לשלם משהו או להצטרף למשהו או בקיצור האם אני חייב לכם משהו?
  התשובות המהירות יהיו: לא לא ולא! אתם לא מתחייבים לדבר ולעולם לא יבקשו ממכם כסף עבור קורס או כל דבר אחר! אנו רק מבקשים לשמור על הידע שתצברו אצלנו איתכם ולא לשתף הלאה!
 • איך אני יודע שמכרתי?
  לאחר ההרשמה ישלח לכם למייל קוד הסוכן שלכם וגישה לאיזור הפרטי האישי שלכם! בכל יום בשעות 13:00 ו21:00 ישנם עדכוני מערכת עם כל מה שמכרתם וכל הסוכנים שצירפתם! במידה וקיבלתם עדכון למיין תוכלו לראות זאת גם משתקף אצלכם בדף הסוכן האישי שלכם!
 • איך שולחים לי את הכסף שהרווחתי?
  פשוט מאוד! במידה וצברתם מעל 200 שח, תוכלו למשוך את הכסף בסוף החודש לחשבונכם האישי בבנק או דרך הפייפאל, מנהלים יוצרים קשר עם כל מי שהרוויח 200 ( לפעמים עקב מכירות של סוכנים תחתייך ייתכן שהרווחת מספיק בשביל למשוך בלי לדעת-לגבי צירוף סוכנים בהמשך!) אחרי שיצרו קשר תוכלו לבחור האם תרצו זאת לחשבונכם האישי בבנק או בפייפאל!
 • איך מעלים פוסט לפייסבוק? מה אמורים לעשות בדיוק?
  בדף המוצרים שלנו https://www.imglobalmembers.com/products תוכלו לבחור מבין עשרות מוצרים שונים. כבר בדף עצמו ניתן לראות פרטים כמו כמה רווח על כל מוצר ומה מחירו. אחרי בחירת מוצר והקלקה עליו ייפתח דף עם 3 תמונות , סרטון ומלל המתאים כבר לפוסט בפייסבוק! מורידים את התמונות והסרטון, זה החומר השיווקי שלכם והוא הכי חשוב! מעתיקים את המלל ומשנים לפי צורך ( אפשר בהתאם לחגים השונים לשנות או בכלליות לתת שינוי לכיוון ההמלצה- המלצה תמיד מוכרת יותר) ומעלים בקבוצות שונות בפייסבוק! חשוב!! אין טעם לפרסם בקבוצות עם פחות מ25-30 אלף חברים. בסוף כל מלל של כל מוצר אם תשימו לב רשום " הגיבו אני" בעצם אחרי שהעלתם את הפוסט אתם רוצים שאנשים יגיבו לו- אם לא יגיבו פייסבוק יחשוב שהפוסט משעמם ואף אחד לא יראה אותו! ברגע שגרמם לאנשים להגיב "אני" לפוסט שלכם הוא יקבל חשיפה (פרטים בהמשך) ויצבור עוד ועוד לקוחות פוטנציאלים! להם אנחנו נגיב עם קוד הסוכן שלכם שמקנה להם 20 אחוז הנחה וכמובן קישור למוצר בחנות (גם הוא נמצא בכל מוצר בדף המוצרים)
 • לחץ כאן למדריך מפורט על איך מעלים פוסט:
  קודם כל לפני ההסבר חשוב לציין שישנם דפי פייסבוק וקבוצות להתחלה ואף 2 תמונות של איך .פוסט מכירתי נראה! הכל בתחתית הדף!! הפוסט הוא רק דוגמא ואפשר להעזר בו. שימו לב שעברתם על כל המדריך לפני שאתם שואלים שאלות בקבוצת הוואטסאפ ​ עכשיו לגבי איפה ואיך ניתן לפרסם מוצר..האמת שבכל מקום !אבל אין ספק שהפייסבוק הוא המקום הכי טוב להתחיל בו. כל מה שעושים זה בוחרים מוצר מרשימת המוצרים המוצעת לכם רשימת המוצרים נמצאת בקישור בהמשך או בלשונית מוצרים למעלה מתחת ללוגו של האתר. לכל מוצר אפשר להכנס ובכל דף מוצר ישנו מלל שמתאים לפוסט לפייסבוק תמונות וווידיאו! שימו לב! ווידיאו זה החומר השיווקי ההכי חשוב שלכם והוא מה שמוכר מיד אחריו המלל הוא מה שיקבע את טיב את המכירות כשכל פוסט שלכם חייב להסתיים ב: " הגיבו אני לקבלת קופון" על מנת שבאמת אנשים יגיבו לפוסט ותיווצר לו חשיפה-מה שיגרום לעוד ועוד אנשים לראות את הפוסט שלכם ולהגדיל את המכירות שלכם ​ אז כמו שאמרנו: . . נכנסים לדף מוצרים שם ניתן לסנן גם לפי רווח או קטגוריה !אנו ממליצים לעבוד באופן שיטתי בשיטה שנלמד עכשיו על מנת להגדיל חשיפה וליצור המון מכירות ביום בדף המוצר יש לינק של המוצר שמפנה לחנות, ניתן להוריד גם את התמונות וגם את הסרטון לשימוש ברשתות החברתיות .בנוסף ניתן להשתמש בתיאור המוצר הנמצא כבר בחנות ואף מומלץ להוסיף לו תוכן משלכם ​ ?אתם שואלים אבל איפה מפרסמים מוצרים כאלה ב-כ-ל מ-ק-ו-ם הכנו לכם רשימה התחלתית בסוף ההסבר עם דפי פייסבוק בהם ניתן לפרסם מוצרים ובהם הרבה חברים רשומים אך מומלץ להיות יצירתיים לבחון את המוצרים השונים ולחפש לפיהם קבוצות מתאימות לדוגמא אם המוצר הוא אביזר רכב, מומלץ לחפש דפים פופלרים בנושא ושם לפרסם, דוגמא לפוסט בתחום האיפור והטיפוח למטה ​ :סיכום שלבי פעילות להתחלה ​ .א. בוחרים 3-5 מוצרים שאוהבים מהחנות, יש מעל 100 מוצרים ב. בוחרים קבוצות רלוונטית (יש רשימת להתחלה של קבוצות שניתן להצטרף ולפרסם בהן בסוף ההסבר, ברור .שמומלץ למצוא קבוצות גדולות לבד ג. מעלים פוסט אחד בכל קבוצה (מומלץ:דיון-בפוסט דיון ניתן לפרסם ודיאו,מכירה) יש מלל מוכן כבר לכל המוצרים רצוי לשנות אותו על מנת לקבל יותר חשיפה ד. מגיבים לכל המתעניינים את הקישור לחנות + הקוד הנחה שלכם ומציינים להם שברגע שיזינו אותו בחנות המחיר אוטומטית ירד ב 20%, ואתם תקבלו את הרווח. ​ שימו לב האלגוריתם של הפייסבוק מזהה הכל! דברים כמו הוספה מרובה של חברים, הצטרפות מרובה לקבוצות, העלאת פוסטים רבים בזמן קצר, תגובות מהירות ללקוחות בזמן קצר וכו יכולים להביא לחסימת החשבון!, התייחסו לחשבון הפייסבוק שאיתו אתם עובדים בין אם הוא אמיתי ובין אם הוא פקטיבי בצורה בטוחה על מנת למנוע חסימות. עלמנת לייעל את עבודתכם מומלץ לשאול ולהתייעץ בקבוצת וואצאפ (קישור נשלח למייל) עם סוכנים ותיקים והמנהלים. ​ איך מגייסים סוכנים ​ ?את\ה מוכר כבר יופי טופי ורוצה לגייס סוכנים מצויין! גם זה יותר פשוט משזה נשמע, מפרסמים פוסט של גיוס( דוגמאות לפוסט גיוס מומלץ לבקש בקבוצת וואטסאפ) ברגע שמישהו נרשם תחתייך באותה צורה שאת או אתה נרשמתם זה יופיע לכם בעדכון עם המכירות שלכם , עדכונים יש בשעה 13:00 וב21:00 ​ איך מושכים כסף ניתן למשוך כסף בתחילת כל חודש בפייפאל או בהעברה בנקאית בתנאי שנצברו אצלכם לפחות 200 שח. הרוב המוחלט מגיע ל200 כבר בשבוע הראשון
 • כמה פוסטים מומלץ ביום לפרסם?אני לא אחסם על ידי פייסבוק אם אגזים?
  פייסבוק לא אוהבת שמצפים אותה, אם תפרסמו בזמן קצר יותר מדי פוסטים פייסבוק יזהה זאת. בשלב הראשון הוא יוריד לכם חשיפה ( פוסטים שתפרסמו יראו על ידי פחות אנשים) אחר כך הוא יכול אף לחסום את המשתמש ולכן! מומלץ לעלות לא יותר מ2-3 מוצרים ביום, כמה פוסטים בבוקר וכמה בערב! כל יום לגוון! לגוון גם על המלל שבאתר אחרת פייסבוק יזהה את המלל שייתכן שהשתמשו בו כבר עשרות פעמים. מומלץ לפתוח משתמשים נוספים בפייסבוק ולפרסם איתם!!
 • אוקיי מה זה חשיפה ואיך אני מעלה אותה?
  חשיפה בקצרה היא כמה פייסבוק מזהה אתכם בתור אנשים שיוצרים תוכן מעניין, אם מלא אנשים מגיבים לכם כל הזמן פייסבוק חושב שאתם מעניינים ומראה את הפוסט שלכם ליותר ויותר אנשים, אם זה בפיד שלכם הפרטי הוא יחשוף ליותר חברים שלכם, אם זה בקבוצה בפייסבוק הוא יחשוף ליותר חברי הקבוצה וכו'. כדאי מאוד לדאוג לעלות חשיפה כל כמה זמן וזאת על ידי פוסטים שמבטיחים לכם תגובות, לדוגמא: אם תפרסמו בקבוצה גדולה " מה עדיף? פיתה עם שוקולוד או לחמניה עם שוקו" ייתכן שהמון המון אנשים יגיבו סתם כי זו שאלה נחמדה, אך בנתיים מאחרוי הקלעים פייסבוק מזהה את המשתמש שלך כענייני, לעומת זאת אם כל היום רק תפרסמו מוצרים על מלל דומה לאט לאט החשיפה תרד! חשוב לדעת לאזן ולטפח משתמשים בפייסבוק על ידי פוסטים של חשיפה מדי פעם!
 • לקוחה אמרה לי שקנתה ולא קיבלתי עדכון! למה?
  ייתכנו 3 סיבות, הפשוטה יותר היא שעדכונים נעשים ב13:00 וב21:00 ולכן העדכון עוד לא התקבל. הסיבה השניה היא שלקוחות לפעמים סתם אומרים, זה קורה וזה מרגיז. הסיבה השלישית היא שהלקוחה כן רכשה אבל לא עם קוד הקופון שלכם, זאת אומרת שילמה מחיר מלא. מומלץ תמיד תמיד לשלוח למנהלים ( הם בקבוצת הוואטסאפ שלנו ) עם שמות של לקוחות שלדעתכם רכשו והם יבדקו זאת מיד!
 • איך אפשר לצרף סוכנים תחתי?
  פשוט מאוד! מפנים אותם לתחתית הדף כאן : https://www.imglobalmembers.com/ שם נמצא טופס ההרשמה, בסופו ישנה תיבה של הכנסת קוד הסוכן שהכניס אותי, שם הם יזינו את הקוד שלכם! סוכנים שהצטרפו עוברים אימות של 24 שעות מרגע הרשמתם וייתכן ותקבלו התראה על צירוף הסוכן רק יום אחרי!
 • צירפתי סוכנים ולא קיבלתי הודעה, למה?"
  סוכנים שהצטרפו עוברים אימות של 24 שעות מרגע הרשמתם וייתכן ותקבלו התראה על צירוף הסוכן רק יום אחרי! ייתכן שהוסכן גם לא יעבור אימות ולכן לא קיבלתם.
 • מישהי רשמה לי על מוצר שאפשר לקנות בחצי בALIEXPRESS
  אנחנו עובדים עם הספקים הטובים ביותר והבטוחים ביותר שיש! יש לנו שירות לקוחות מהמעולים בשוק עם מענה 24 במייל ואף מענה טלפוני! מי שרוצה להסתכן ולהזמין משם מוזמן, רוב הסיכויים כמובן שמדובר בזיוף , מומלץ למחק את התגובה של מי שרשם לרוב אלו סתם מתחרים, ולדווח על הפרופיל שלו על מנת שלא יראה פוסטים עתידיים שלך!
 • תוך כמה זמן מגיע משלוח ממוצע? האם הכל בטוח עבור הלקוח?
  כמובן! אנחנו עובדים כבר שנתיים+ יש לנו שירות לקוחות מהמעולים בתחום, משלוח ממוצע מגיע תוך 3-4 שבועות הלקוח עומד מולנו בלבד ואנו מספקים שירות לקוחות מלא! ניתן להפנות כל לקוח למייל imglobalim@gmail.com בנוסף שלא כמו אתרים מפוקפקים אחרים אנחנו עובדים רק על פי החוק! יש לנו אחריות משלוח של עד 14 ימי עסקים, ומדיניות החזרה של החזרה מלאה של הכסף בכל מצב שהחבילה לא הגיעה תוך 60 ימים!!
 • יש לי עוד שאלות וכרגע איני מוצא כאן תשובות היכן אפשר לשאול?
  בקבוצת הוואטסאפ המעולה שלנו כמובן! יש שם מנהלים לצד וותיקים ותותחים וניתן לשאול שם הכל! איך מצטרפים אליה? כנסו למייל שנשלח לכם! יש שם קישור מיועד ישירות לקבוצה!
bottom of page